%60 Günlük Poker Rakeback

13-04
2017
%60 Günlük Poker Rakeback

Sitemiz tarafından üyelerine sunulan bonuslar arasında, poker oyuncularına yönelik ayrı bir ödül seçeneği de bulunmaktadır. Eğer sizlerde, poker oyunlarına ilgi duyuyorsanız ve sitemizin üyesiyseniz, % 60 oranında rakeback bonusu alma şansına sahipsiniz.

Poker oyuncuları bilindiği üzere, masalara oturma esnasında belirli bir komisyon ödemektedir. Yaklaşık % 3 oranında olan bu komisyonun, % 60 oranını site yönetimimiz sizlere geri vermektedir.

Poker oyunlarına ilgi duyuyorsanız ve bu oyun seçeneklerinden kazanç elde etmeyi düşünüyorsanız, oturacağınız masalara ödediğiniz komisyonların büyük bir miktarını, sizlere geri iade etmekteyiz. Bu sayede, gün içerisinde ekstra bir şans yaşama hakkına kavuşmakta ve site yönetimimiz tarafından verilen bonuslar ile yeni bir poker masasında yer alabilmekte, sizlere vermiş olduğumuz günlük % 60 poker rakeback piyasada karşılaşabileceğiniz en yüksek seviyeye denk gelmektedir. Poker günlük rakeback % 60 olarak karşınıza çıkarttığımız bu bonus, en yüksek poker rakeback bonusu olarak bilinmektedir. Emsal bir yabancı sitede ya da herhangi bir sitede, % 60 oranındaki bu bonusu alma şansınız bulunmamaktadır.

Bahis Yap
Share on Google+